2021-10-18 (aktualizacja: 2022-01-20)

Inspekcja mieszkania i domu Gorzów Wielkopolski, Inspekcja mieszkania/domu przed kupnem cena

Jeżeli planujesz kupno mieszkania lub domu, to dobrze trafiłeś/aś. W poniższym artykule wyjaśniamy, czym jest inspekcja domu oraz w jaki sposób ją przeprowadzić w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Kamera termowizyjna Gorzów Wielkopolski

Zastosowanie kamery termowizyjnej pomogło usprawnić zarówno wiele obszarów związanych z przemysłem, jak i budownictwem. Jest ono szczególnie użyteczne dla osób planujących zakup nieruchomości bądź wyremontowanie obecnego lokalu. Dzięki badaniom termowizyjnym można wykryć zawilgocenia prowadzące do powstania pleśni i grzybów, a także odnaleźć punkty powodujące nadmierną stratę ciepła. Nasza marka PRO Termowizja zajmuje się profesjonalnie przeprowadzaniem badań termowizyjnych, które służą głównie kontroli stanu technicznego nieruchomości, a zwłaszcza jego izolacji. Nasze usługi świadczymy między innymi w Gorzowie Wielkopolskim, jak i innych większych polskich miastach. 

Badanie szczelności okien Gorzów Wielkopolski

Dodatkowo kamery termowizyjne umożliwiają także odkrycie różnego typu nieszczelności, czy nieprawidłowo działających instalacji fotowoltaicznych bądź elektrycznych. Na rynku nieruchomości słabym punktem jest zwykle montaż i jakość drzwi, okien czy docieplenie budynku, co wiąże się z dodatkowymi kosztami na ogrzewanie. Dlatego też inwestycja w badanie szczelności okien, które jest częścią badań termowizyjnych, pozwala na oszczędność wydatków i problemów ze stratą ciepła. Ponadto daje szansę na wynegocjowanie korzystniejszej ceny nieruchomości, albo zobowiązanie firmy deweloperskiej do usunięcia znalezionych wad i usterek. W ten sposób inwestując niewielką kwotę w badanie termowizyjne, możesz uniknąć napraw i przyszłych kłopotów. 

Oceń artykuł:

Inspekcja mieszkania i domu przed kupnem Gorzów Wielkopolski

Średnia 5/5 na podstawie 64 opinii.

Kontakt