2022-01-20 (aktualizacja: 2022-01-30)

Termowizja Legnica, badanie kamerą termowizyjną cena

Jeśli masz zamiar nabyć nieruchomość, powinnaś/ieneś poznać wiadomości na temat przeglądu termowizyjnego. Inspekcja termowizyjna jest istotnym i niezbędnym badaniem, które przeprowadzane jest przez fachowców, w celu wykrycia m.in. wilgotności. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Potrzebujesz badania termowizyjnego?

Badanie kamerą termowizyjną Legnica

Legnica to miasto, w którym znajduje się wiele zabytkowych budynków, w których z czasem złe warunki atmosferyczne wpływają na izolację termiczną okien i drzwi. W celu zachowania komfortu cieplnego warto jest wykonać badanie termowizyjne, które umożliwi dokładne określenie występowania mostków termicznych oraz stopnia izolacji cieplnej. Firma ProTermowizja oferuje profesjonalne badanie kamerą termowizyjną w Legnicy. Oferta obejmuje wykonanie badania, w jego ramach określona zostanie skuteczność termoizolacji i współczynniki przewodzenia ciepła.

Termowizja Legnica

Inżynierowie ProTermowizji posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu badań termowizyjnych i korzystają z najnowocześniejszych kamer termowizyjnych marki Flir. Profesjonalna kamera termowizyjna pozwala na dokładne określenie temperatury i nierówności powierzchni. Termowizja umożliwia także łatwy odczyt wyników i wykrycie wszelkich usterek zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. 

Badanie kamerą termowizyjną Legnica cena

Usługa badania kamerą termowizyjną w Legnicy wykonana przez firmę ProTermowizja zapewnia pełen zakres usług związanych z termowizją, tu wymienić należy między innymi wycena występowania mostków cieplnych, testy szczelności okien i drzwi, badanie temperatury ścian, dachów i fundamentów budynków, a także termowizję powierzchniową oraz objętościową. Cena każdego badania termowizyjnego uzależniona jest od wielkości badanego obszaru. 

Oceń artykuł:

Badanie termowizyjne Legnica, termowizja cena

Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.

Kontakt