2022-01-21 (aktualizacja: 2022-01-30)

Termowizja Jelenia Góra, badanie kamerą termowizyjną cena

Jeśli masz w planach kupić nieruchomość, musisz mieć świadomość, czym jest audyt termowizyjny. Badanie to musi być przeprowadzone przez fachowca, w celu wykrycia m.in. wilgotności. Przeczytaj nasz artykuł.

Potrzebujesz badania termowizyjnego?

Badanie kamerą termowizyjną Jelenia-Góra

Jeśli chcesz skorzystać z najlepszych usług badań termowizyjnych w Jeleniej-Górze, to firma ProTermowizja może Ci w tym pomóc. Firma wykorzystuje wiodące marki, takie jak Flir, aby zapewnić najwyższą jakość i dokładność wyników. Inżynierowie firmy mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań termowizyjnych w Jeleniej-Górze i w całym kraju.

Termowizja Jelenia-Góra

Firma ProTermowizja specjalizuje się w badaniu szczelności okien i drzwi. Inżynierowie wykorzystują wysokiej jakości kamery termowizyjne, aby wykryć mikrostuktury i nieszczelności, których nie można wykryć gołym okiem. Badania termowizyjne są niezastąpione w przypadku okien i drzwi przeciwpożarowych. Pozwalają one na określenie temperatury i wilgotności, a także na wykrycie wszystkich problemów związanych z termiką okien i drzwi.

Badanie kamerą termowizyjną Jelenia-Góra cena

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, liczby okien i innych czynników. Firma ProTermowizja oferuje także liczne rabaty, a także szczegółowy raport z badań termowizyjnych zawierający wskazówki dotyczące naprawy wykrytych nieszczelności. Wskazówki te pozwalają Ci stworzyć bardziej energooszczędną i bezpieczną przestrzeń w Jeleniej-Górze.

Oceń artykuł:

Badanie termowizyjne Jelenia Góra, termowizja cena

Średnia 5/5 na podstawie 3 opinii.

Kontakt